Afdelingssecretariaten

De afdelingssecretariaten ondersteunen de onderwijsafdelingen bij het organiseren en coördineren van onderwijs en onderzoek. 

Secretariaat Accounting
Drs. P. (Patrizia) Abinta
Kamer 7A-47
E-mail l.m.abinta@vu.nl
Telefoon +31 20 598 6040

Secretariaat Econometrie
H.R.N. (Hedda) Werkman
Kamer 11A-47
E-mail hedda.werkman@vu.nl 
Telefoon +31 20 598 6010

Secretariaat Economics
P.M. (Pienke) Dekkers
Kamer 10A-64
E-mail secrecon@sbe.vu.nl
Telefoon +31 20 598 6030

Development Economics
G.E. (Trudi) Heemskerk                
Kamer 10A-64
E-mail g.e.heemskerk@vu.nl
Telefoon +31 20 598 6140

Secretariaat Financiering en Bedrijfskunde van de Financiële Sector

D.S. (Debby) Tielman
Kamer 7A-47
E-mail d.s.tielman@vu.nl
Telefoon +31 20 598 6060

Secretariaat Informatie, Logistiek en Innovatie

Florence Goes
Kamer 5A-64
E-mail f.g.m.goes@vu.nl
Telefoon +31 20 598 6185 

Secretariaat Marketing
F. (Floor) Coenen
Kamer 5A-64
E-mail f.coenen@vu.nl
Telefoon +31 20 598 7145

Secretariaat Management en Organisatiekunde
F. (Francine) Klein Bog
Kamer 4A-64
E-mail f.kleinbog@vu.nl
Telefoon +31 20 598 6050

S.C. (Sylvia) Kronenbitter
Kamer 4A-64
E-mail s.c.kronenbitter@vu.nl
Telefoon +31 20 598 6050

Secretariaat Ruimtelijke Economie

E.E.M. (Elfie) Bonke
Kamer 9A-64
E-mail e.e.m.bonke@vu.nl
Telefoon +31 20 598 6090

J.G.G. (Jenny) Wiersema
Kamer 9A-64
E-mail j.g.g.wiersema@vu.nl
Telefoon +31 20 59 86090