Onderwijsbureau

Het Onderwijsbureau houdt zich bezig met allerlei zaken die het onderwijs betreffen. Het Onderwijsbureau is verantwoordelijk voor de organisatie van tentamens en examens, de inroostering van het onderwijs en voor studiebegeleiding. Ook verzorgt het Onderwijsbureau de studievoortgang- en rendementsstatistieken/analyses en de beleidsmatige en ambtelijke ondersteuning van het onderwijsmanagement.

Ingeschreven studenten aan de VU kunnen voor alle voorkomende vragen over onderwijs, intekenen vakken, afstuderen, examencommissie en studentenbegeleiding terecht op VUnet. Mocht je op VUnet het antwoord niet vinden, dan kun je terecht bij de Centrale Studentenbalie (020 598 5020) of mailen met studentenbalie@vu.nl.

Niet ingeschreven studenten kunnen hun vragen stellen aan de Centrale Studentenbalie (020 598 5020) of mailen met studentenbalie@vu.nl.

Medewerkers Onderwijsbureau

L. (Noor) Beenen (hoofd Onderwijsbureau)
Telefoon 598 6835 - let op: NIET voor studenten; studentenvragen Centrale Studentenbalie (020 598 5020).
E-mail n.beenen@vu.nl 

P.W. (Paul) van den Brand (projectmanager Internationale accreditatie)  
Telefoon 598 3541 
E-mail p.w.vanden.brand@vu.nl

M.X. (Mitchell) Dalen (medewerker selectie bacheloropleidingen) 
Telefoon 598 3438 
E-mail m.x.dalen@vu.nl

M. (Marjolein) Paap (medewerker Beleid en Organisatie)
Telefoon 598 6134
E-mail m.paap@vu.nl

A.G.M. (Asteria) Straathof (onderwijscoördinator)
Telefoon 598 8885 
E-mail asteria.straathof@vu.nl

C.P. (Kees) Traas (medewerker selectie bacheloropleidingen)
Telefoon 5989610
E-mail c.p.traas@vu.nl

C.M. (Krista) Visscher (medewerker Beleid en Organisatie) 
Telefoon 598 2702 
Email c.m.visscher@vu.nl

E.M. (Els) de Vries (medewerker academische structuur, onderwijsevaluaties)
Telefoon 598 8105
E-mail els.de.vries@vu.nl

Onderwijsplanning

M. (Maritha) Bang-Afoe
R.A. (Ron) Yivat
E-mail: roosters.sbe@vu.nl

Secretarissen Examencommissie

S.P. (Sabrina) van Raat
S. (Sabine) van Vugt
J.J.M. (Hans) Welling
E-mail: examencommissie.sbe@vu.nl

Medewerkers Studiebegeleiding

M.B. (Mascha) Heemskerk
L.F. (Laetitia) Kat 
E. (Esther) Nieuwenhuizen
M.W.J.C. (Marloes) Theuns

VU-studenten en medewerkers kunnen voor meer informatie naar VUnet.

Medewerkers ICT&O Ondersteuning

S.W.M. (Sylvia) Visser
Telefoon 598 2914
E-mail sylvia.visser@vu.nl

Medewerkers Studieadministratie

I.C. (Irvine) Amatanom
V. (Vanessa) Fernand
H.G. (Heidi) Helmstrijd
R.K. (Rulette) Simons
C.R. (Lotte) Valk 
E-mail: studiesecretariaat.sbe@vu.nl